Chorvatsko - Pakoštane - 13. - 22.července 2007

        Nejednalo se vyloženě o „čistou“ klubovou akci, neboť se této akce účastnili i manželky našich členů. Celkem se zúčastnilo 24 lidiček soustředěných kolem KPLTN a PRDu. Akce byla zajištěna prostřednictvím cestovní kalendáře Ing. Zdeňka Jandy (Nafťi).Cesta autobusem byla celkem přijatelná, a to zejména pro osoby menšího vzrůstu. Cestu jsme si zpříjemňovali pojídáním řízků a pitím pivka a to i přes všechna příkoří, která jsme podstoupili ze strany Policie ČR, Celní správy a celníků na dalších hranicích.
       
Odjížděli jsme z Klatov 13.7. ve 14,30 hodin a do Pakoštane jsme dorazili i po delších přestávkách v sobotu ráno po 7 hodině. Během dopoledne jsme byli ubytováni v apartmánech a pak se již věnovali rekreaci. Byly pro nás připraveny 3 cyklistické výlety:
        Na všech trasách bylo dostatek času na koupaní v moři i ve Vranském jezeře. Našli jsme si i čas na ochutnávku chorvatských piv a na výbornou zmrzlinu.
       
Mimo těchto cyklistických akcí jsme vyrazili na celodenní výlet lodí na Kornati a dále až na otevřené moře. Zajímavá byla i další akce, a to večerní výlet lodí na ostrov Vrgáda spojený se společenským večerem na lodi. Obě akce na lodi byly vylepšeny podáváním grilovaných ryb, vína a rakije. Pro některé závodníky byla tato kombinace přímo vražedná. K dobré zábavě přispěla kytara, o kterou se střídal Ivoš Láhl a Áda Pojar. Nezapomenutelné byly i vtipy Ivoše, kterými nás častoval celý týden pouze s malými přestávkami.
       
Na zpáteční cestu jsme vyrazili v sobotu 21.7. po 18 hodině a do Klatov dorazili ráno před 9 hodinou. Dík patří Ing. Jandovi, který během celého pobytu zajistil většinu našeho sportovního a kulturního vyžití a zahrnoval nás velkým množstvím informací o Chorvatsku.
    
                                                                                                                                    Láďa
       
                   

Účastníci :    Zdeněk Bryknar                 Stanislav Šafránek                                      
                  Pepík Mudra
                       Vlasta Fišr                          
                      Láďa Janoušek                  
                       Jindra Toman                      
                       
                       
Hosté :         Jarda Brček        
                                

        


    
       

Chorvatsko Chorvatsko Chorvatsko
Chorvatsko
Chorvatsko