Členská základna KPLTNLadislav Janoušek -  samozvaný jednatel
řečený "Hnída", zběhlý ředitel školy a prototyp účelového dobrodruha. Má organizační schopnosti, je jedním z hlavních iniciátorů našich akcí a je mírně oblíben.

Zdeněk Bryknar - trasař
řečený Divoch, velmi slušný a zdvořilý člověk, jenž nekouří ani nepije pivo a jehož vskutku kolegiální vztah k ostatním dokládám jeho oblíbeným oslovením " ty šmejde zrzavá". Spolu s vůdcem je zodpovědný za přípravu tras za což je ostatně mírně oblíben.

Jindra Toman
alias "Tempíčko", je další z výrazných postav našeho týmu. Za účelem poznávání krás naší vlasti sice jezdí s námi, ale čumí taky po holkách a mohl by způsobit rozklad týmu. Protože vynechává akce je jen mirně oblíben.

Jan Hladík - bláznivej sjezdař
jeden z normálních lidí, který s úspěchem kombinuje sport a cigarety a jehož sjezdy jsou pověstné. Nikdy nezkazí srandu ale za to mu chutná a v sučasnosti je mírně oblíben.

Josef Mudra - stopař
řečený "Dědek", s věčným úsměvem od ucha k uchu, nic ho nevyvede z rovnováhy, zkrátka pohodář. Má zvláštní šestý smysl - spolehlivě rozpozná blízkost pohostinského zařízení.

Ivan Pavlík - vedoucí vláčku
funkcionář a vážený občan, takto nespolehlivý člen klubu, neboť v době nejpříhodnější pro naše akce opuští loď a táhne do velkého světa hrát nějaký malý fotbálek.

Karel Kalivoda - bláznivej vrchař - adept na obnovení členství
vlastně Charles, to je v bledě modrém totéž co předchozí člen, takže fotbálek prostě škoda slov (dodává kronikáři brambory na zimu takže je vlastně OK). Obliba též mírná. 

Bohuslav Aschenbrenner - kroníkář (jmenován pod vlivem alkoholu)
skromný a tichý chlapík, který se nikdy nehrne dopředu zejména ne do kopců. Při večerním hodnoceni, posílen čtyřmi nebo pěti půllitry si bere hlavní slovo a uvádí vše na pravou míru, což vede k tomu že je jen "mírně oblíben".

Miloš Korbel - záchranář - pasivní člen
podnikatel, který nepotřebuje mít plný počet kilometrů, ale tím raději nám dělá doprovod a sběrný vůz..Má oblíbenější sport a tím je kulečník, který doplňuje vzpíráním.

Radek Hyťha - samozvaný odborný poradce - adept na obnovení členství
"Bebíčko, přes sebe i kolíčko" je odborník kola perfektně zná jednotlivé značky a výrobce, ví kde co mají pěknýho a co to stojí, a hned tak něco se mu nezamlouvá. Jeho morální profil poněkud kazí fakt, že pokud na jeho krásné kolo spadne několik kapek deště, je z toho nešťastnej jako želvička.

Petr Janovský - www kronikář
stále usměvavý pohodář s mírně naježeným účesem, téměř pravidelný účastník všech akcí. Na jeho pohodářské povaze je patrno, že jeho kořeny jsou na Moravě,  někdy se to projeví i v jeho kladném vztahu k alkoholu. Ale, protože již Moravu opustil v mladším věku, je spíše pivař než vinař . Díky jeho kladnému vztahu k výpočetní technice vznikly stránky klubu, které pravidelně aktualizuje.

František Marek - dokumentarista
řečený Fany nebo Farář. Nebývalé vyrovnaný člověk, kterého rozhodí pouze ženské pokolení, jestliže dosti vstřícně nereaguje na jeho nabídky k nějakému druhu sblížení. Kromě zájmu o ženy je to záliba ve fotografování, zejména krajinek a historických objektů. Díky jeho zálibě udělá výjimečně i nějakou fotku pro naše stránky. Konzumace alkoholu mírná, ale i při malém množství naskočí velké výpadky paměti.

Stanislav Valdman - mechanik - adept na obnovení členství
řečený Valdáno.  Nadupaný a věčně usměvavý mladý divoch ochotný odstranit jakýkoliv defekt všem účastníkům akcí. Při jeho fyzičce se občas nudí, a tak si dlouhou chvílí krátí různými náročnými terénními vložkami v průběhu cesty. Při večerních debatách je v počátku pasivní, ale s přibývajícím časem a konzumací chytá druhý dech a pokud někdo nezachytí jeho nástup, je na čele nočních aktivit.

Vlastimil Fišr - nosič vodky
člen klubu dojíždějící na celodenní a vícedenní akce až z Tachova a to dosti pravidelně. Díky postupu digitální techniky zachycuje v poslední době akce na kameru a vytváří z akcí DVD. Při večerních mítincích je dosti aktivní a jeden z tahounů celého KPLTN. Vztah k cyklistice je vyjádřen jeho osobním krédem: „Kořka je na rychlost a pivo na kličku“.

Stanislav Šafránek
s úsměvem na rtech a v čele peletónu zdolává i smrtelná stoupání. Na cestu je vždy dobře manželkou materiálně vyzbrojen, odmění se jí ale vypnutým mobilem po celou dobu trvání akce s výmluvou na špatný signál, či vybitou baterii.  Jinak je v kolektivu pravdomluvný a kamarádský.

Miloš Fleischmann
pravidelný účastník víkendových akcí, moc vedení klubu neodmlouvá a jezdí bez zbytečných připomínek. Neutrácí za ženský a proto mu zbývá dostatek prostředků na vybavení pro tento druh sportu. Předpokládáme, že v nejbližší době umístí na řídítka svého bicyklu mimo jiné i malý televizor s DVD přehrávačem. K alkoholu má přístup řidiče – profesionála. Nasává po odstavení svého přibližovadla a to o trochu víc než za jízdy.

Ladislav Toman
jeden ze služebně mladších členů klubu, který velmi rychle pochopil principy našeho klubu a ihned se s nimi sžil. Již na první akci projevil velké množství statečnosti, přestože neměl žádnou přípravu a kolo bylo třídy „PENNY“, přesto zmáknul celou trasu za vydatného používání hojivých mastí. Při současné výbavě je jeden z rychlejších členů klubu, na večerních tiskovkách vystupuje skromně, přemýšlí nad svou fyzičkou pro další etapu, no prostě už má rozum, tak jak všichni členové klubu starší 50 let

Jan Hladík jr.
sice začínající, ale velmi perspektivní člen klubu s kladným přístupem k plnění desatera. Činnost má ztíženou svým trvalým pobytem v Táboře. Podrobnější hodnocení bude doplněno na základě poznatků získaných dalším pozorováním tohoto perspektivního člena, zejména při večerních tiskovkách.

Miroslav Šmíd - adept na obnovení členství
Další z mladších a perspektivních členů klubu, který se snaží zvyšovat zbytečně celodenní rychlostní průměr. Kladem ovšem je, že má citlivý sluch i na cinkot sklenic a šum kavárenského ventilátoru. Tím dává časový prostor pro citově vyrovnanější a vyzrálejší členy klubu, aby načerpali další síly a to buď na rychlost nebo na kličku.

Jiří Zahrádka - adept na obnovení členství

Jaroslav Brček - závodník z Plzně, který rozšířil řady KPLTN při cestách v okolí západočeské metropole. Svou znalostí terénu a výkladem zastínil při zmiňované akci původně nominované trasaře. Pro svůj tichý spánek je vyhledávaným spolunocležníkem a o společné ubytování s ním v pokoji je vždy rvačka.

Miroslav Kolář
Patří mezi vyšší věkovou kategorii závodníků, která již jezdí s rozumem a citem pro kochání se, nicméně má srdce bojovníka. Malým nedostatkem na jeho charakterových vlastnostech je, že se nechá zlákat od starších závodníků a odchází se západem slunce na lůžko. Při příchodu ostatních závodníků je už pak vyspinkanej do růžova a rozhodí jej i něžné chrápání spolunocležníků, na které pak po zbytek noci pomlaskává.

Jiří Fiala 
Závodník, který byl tak okouzlen vyprávěním a zážitky z cest KPLTN na společných obědech v zaměstnání, že neodolal a našel si cestu mezi opravdové chlapy. Nutno podotknout, že přestál úvodní zkoušku, kdy byl zapomenut svými spolujezdci v osvěžovně a vlastními silami se dokázal vrátit zpět do peletonu

Josef Strieženec 
řečený Tvaroh. Závodník, jehož postava a výkony vzbuzují podezření z dopingu, hned na první akci přesvědčil, že s cyklistikou se dá začít v každém věku. (Postava je dána nezdravým pojídáním tvarohu a touze vypadat jako Schwarzeneger)

Tomáš Grolmus
První z bratrů, který svým vstupem do řad KPLTN výrazně "pokazil" věkový průměr klubu. Hned na prvních akcích předvedl svou fyzickou zdatnost a opanoval čelo peletonu, které opouští jen kvůli své mladické nerozvážnosti, kdy přejede odbočku a musí být zastavem po telefonu.
Ivoš Grolmus
Druhý z bratrů, který svým vstupem do řad KPLTN výrazně "pokazil" věkový průměr klubu. Hned na prvních akcích předvedl svou fyzickou zdatnost a opanoval čelo peletonu, které opouští jen kvůli své mladické nerozvážnosti, kdy přejede odbočku a musí být zastavem po telefonu.

Oba bratři mají stejnou charakteristiku, protože se dosud chovali jako dvojčata, a to i vůči strýci Láďovi Tomanovi,  a v neposlední řadě i k možnosti sdílet společnou ložnici s Jardou Brčkem - zbaběle utíkají. Jistě se na dalších akcích budou profilovat a jejich charakteristiku doplníme.

Milan Vasko
Patří mezi vyzrálejší členy klubu, jedná se o zarputilého a vytrvalého cyklistu,  spíše samotáře obrostlého mechem. Je dosti tvrdohlavý, což se projprojevuje i chybějící cyklistickou helmou na všech akcích. Povahy je veselé, mírné a mírně šťouravé. Během života dle jeho vyprávění zkusil všechny profese, snad kromě kosmonauta a popeláře.

Zpět na KPLTN