Rabí 7.8.2020

               

      V pořadí třetí jednodenní akce klubu v letošním roce se uskutečnila dne 7. srpna 2020. Sraz účastníků byl v Číhani na chatě samozvaného jednatele. Po krátkém občerstvení jsme se vydali do cíle celé etapy, do městečka Rabí. Záměrem nebyla návštěva všem známé zříceniny hradu, ale pohodový oběd v restauraci Rábská hospůdka a pak návrat přes Přírodní park Buděticko zpět do Číhaně. Tečkou za celou akcí bylo závěrečné posezení pod pergolou a hodnocení celé akce. 

Závěr: Zdá se, že větší počet členů přitahují spíše tematické akce zaměřené na konzumaci zlatavého moku, viz. akce Střelnice a cesta do pivovaru v Přešticích. Menší zájem byl o poznávací cestu Rajským údolím a na Rabí. Snad se pochlapíme na vícedenní podzimní akci, připomínám termín 25. – 28.9.2020.  Co se týká občerstvení na páteční akci, bylo tolik možností cestou, že ze stran závodníků nebyl o všechna nabízející se místa zájem.

 

Zapsal: samozvaný jednatel


Účastníci: Ivan Pavlík, Petr Janovský, Pepa Mudra, Láďa Janoušek.

Trasa - 52 km : Číhaň, Brod, Buršice, Ústaleč, Čejkovy, Lipová Lhota, Budětice, Rabí, zpět Budětice, Černíč,Hradešice, Miřenice, Nalžovské Hory, Plichtice, kemp Hnačov, Skránčice, Číhaň 

Rábská hospůdka